به پارسیان صنعت خوش آمدید.

  • مشاهده در قالب پی دی اف

شرکت پارسیان صنعت بزرگترین شرکت و کلینیک خودرو  در عرصه تولید و طراحی تجهیزات الکترونیک خودرو در ایران واصفهان می باشد و اولین شرکتی در این عرصه می باشد که دارای شماره ثبت وشناسه ملی و پروانه اقتصادی می باشد.شرکت پارسیان دارای شماره ثبت قدیم 41660 و شماره ثبت جدید 64992 و شماره پروانه 354 می باشد و این شماره ثبت ،شناسه ملی و پروانه می باشد که در کشور ما را تضمین نموده وشک وتردید خریداران محترم را برطرف کرده. این شرکت بزرگترین سازنده و وارد کننده پیشرفته ترین دستگاهای آزمایشی و عیب یاب (دیاگ) خودرو در ایران می باشد که محصولات خود را با گارانتی معتبر به شما عرضه می نماید.


شرکت پارسیان صنعت با مدیریت دکتر محمد جواد براتی ، دکتری الکترونیک و سیستم های دیجیتال ، استاد دانشگاه نجف آباد اصفهان و جزِء هیئت نخبگان و مخترعین برتر کشور با دو دهه تجربه در تولید دستگاهای الکترونیکی و کامپیوتری موفق به ساخت پیشرفته ترین دستگاه عیب یابی و برنامه ریزی خودرو گردیده که شامل عیب یابی و برنامه ریزی کلیه خودروهای داخلی و خارجی می باشد.

 

پارسیان صنعت اصفهان بزرگترین تولید کننده تجهیزات الکترونیکی صنعتی و خودرویی در کشور می باشد که تولید کننده تجهیزاتی از قبیل :

 

عیب یاب دیاگ از قبیل مدلهای : لپ تاپی ، اندروید و بی سیم وای فای ، پرتابل - دیاگ وای فای - دیاگ اندروید - دستگاه فلش ، دانلود و تبدیل ایسیو - آیکو دیاگ مالتی پلکس ایرانخودرو - انژکتور شوی شش سیلندر چهل کاره - انژکتورشوی چهار سیلندر مینی - تستر ایسیو صنعتی - تست سیمکشی - شبیه ساز سنسور - تست سنسور - منبع تغذیه دیجیتال - دستگاه دیاگ پرتابل - دستگاه تست سنسور-- diag ..... می باشد.

 

 

 

 کانال تلگرام شرکت پارسیان صنعت  :

  

 

https://telegram.me/parsiandiag

 

  

 

آخرین بروز رسانی مطلب در دوشنبه ، 5 ارديبهشت 1401

فرم عضویت

درباره ما

 

شرکت پارسیان صنعت با مدیریت دکتر محمد جواد براتی  استاد دانشگاه نجف اباد اصفهان و عضو تیم نخبگان و مخترعین کشور با دو دهه تجربه در تولید و طراحی دستگاهای الکترونیکی و کامپیوتری موفق به ساخت پیشرفته ترین دستگاه عیب یابی و برنامه ریزی خودرو  در کشور می باشد.

 

کانال تلگرام شرکت پارسیان صنعت 

telegram.me/parsiandiag

مهمان آنلاین

ما 5 مهمان آنلاین داریم