به پارسیان صنعت خوش آمدید.

  • مشاهده در قالب پی دی اف

شرکت پارسیان صنعت بزرگترین شرکت و کلینیک خودرو  در عرصه تولید و طراحی تجهیزات الکترونیک خودرو در ایران واصفهان می باشد و اولین شرکتی در این عرصه می باشد که دارای شماره ثبت وشناسه ملی و پروانه اقتصادی می باشد.شرکت پارسیان دارای شماره ثبت قدیم 41660 و شماره ثبت جدید 64992 و شماره پروانه 354 می باشد و این شماره ثبت ،شناسه ملی و پروانه می باشد که در کشور ما را تضمین نموده وشک وتردید خریداران محترم را برطرف کرده. این شرکت بزرگترین سازنده و وارد کننده پیشرفته ترین دستگاهای آزمایشی و عیب یاب (دیاگ) خودرو در ایران می باشد که محصولات خود را با گارانتی معتبر به شما عرضه می نماید.


شرکت پارسیان صنعت با مدیریت مهندس محمد جواد براتی دانشجوی دکتری الکترونیک و سیستم های دیجیتال ، جزِء هیئت نخبگان و مخترعین برتر کشور با دو دهه تجربه در تولید دستگاهای الکترونیکی و کامپیوتری موفق به ساخت پیشرفته ترین دستگاه عیب یابی و برنامه ریزی خودرو گردیده که شامل عیب یابی و برنامه ریزی کلیه خودروهای داخلی و خارجی می باشد.

 

پارسیان صنعت اصفهان بزرگترین تولید کننده تجهیزات الکترونیکی صنعتی و خودرویی در کشور می باشد که تولید کننده تجهیزاتی از قبیل :

 

عیب یاب دیاگ از قبیل مدلهای : لپ تاپی ، اندروید و بی سیم وای فای ، پرتابل - دیاگ وای فای - دیاگ اندروید - دستگاه فلش ، دانلود و تبدیل ایسیو - آیکو دیاگ مالتی پلکس ایرانخودرو - انژکتور شوی شش سیلندر چهل کاره - انژکتورشوی چهار سیلندر مینی - تستر ایسیو صنعتی - تست سیمکشی - شبیه ساز سنسور - تست سنسور - منبع تغذیه دیجیتال - دستگاه دیاگ پرتابل - دستگاه تست سنسور-- diag ..... می باشد.

 

 

 

 کانال تلگرام شرکت پارسیان صنعت  :

  

 

https://telegram.me/parsiandiag

 

  

 

آخرین بروز رسانی مطلب در چهارشنبه ، 2 تیر 1400

فرم عضویت

درباره ما

 

شرکت پارسیان صنعت با مدیریت مهندس محمد جواد براتی (دانشجوی دکتری الکترونیک) عضو تیم نخبگان و مخترعین کشور با دو دهه تجربه در تولید و طراحی دستگاهای الکترونیکی و کامپیوتری موفق به ساخت پیشرفته ترین دستگاه عیب یابی و برنامه ریزی خودرو  در کشور می باشد.

 

کانال تلگرام شرکت پارسیان صنعت 

telegram.me/parsiandiag

مهمان آنلاین

ما 8 مهمان آنلاین داریم