محصولات شرکت 1

 

شرکت پارسیان صنعت بزرگترین کلینیک خودرو در ایران واصفهان می باشد و اولین شرکتی در این عرصه می باشد که دارای شماره ثبت وشناسه ملی می باشد.شرکت پارسیان دارای شماره ثبت 41660 و شناسه ملی 10260593880وشماره پروانه 354 می باشد و این شماره ثبت ،شناسه ملی و پروانه می باشد که در کشور ما را تضمین نموده وشک وتردید خریداران محترم را برطرف کرده.

این شرکت سازنده و وارد کننده پیشرفته ترین عیب یاب ها و دستگاهای آزمایشی خودروهای سبک وسنگین در ایران می باشد که محصولات خود را با گارانتی مادام العمر به شما عرضه می نماید.

محصولات شرکت پارسیان صنعت:

1-دستگاه دیاگ پارسیان:

این دستگاه که کلیه خودروهای داخلی از جمله:کلیه محصولات سایپا ، ایران خودرو وپارس خودرو از قبیل خودروهای:پژو 206-پژو پارس-پژو 405-ROA-RD-پیکان-سمند-پراید-PK-ریو-زامیاد-لوگان L90-زانتیا 1800 و 2000- را پشتیبانی می کندو کلیه وظایف ا از قبیل:دانلودBSI،سیستم ضد سرقت وتعریف سوئیچ،کیسه هوا وسیستم ترمز ABS را به طور احسن برای شما انجام می دهد.

دیاگ پارسیان تمام متعلقات موتوری وجانبی خودروهای خارجی از قبیل هیوندائی(تمامی مدل ها)،تویوتا کمری ، اودی،فورد،خودرو MVM، هوندا، سوزوکی ، گل ، مزدا ، نیسان ، بنز، بی ام و، فیات ، میتسیوبیشی ، کیا وماکسیما را در بر دارد.

این دستگاه تمامی خودروهای دوگانه سوز CNG کارخانه ای را پشتیبانی می کند ودارای پیشرفته برنامه ها جهت بر طرف کردن مشکلات گاز CNG می باشد.

(توضیحات دستگاه عیب یاب)

1.منوی کاملا فارسی

2.جزوات راهنمای فارسی

3.اموزش کامل کار بادستگاه

4.یادگیری اسان حتی برای افراد مبتدی با حداقل سواد

5.اموزش رایگان

6.امکان نصب برنامه وسخت افزار برروی کامپیوتر شخصی مشتری

7.اموزش روش نصب برنامه توسط صاحب دستگاه

8.ارائه سی دی برنامه برای نصب متعدد برروی کامپیوتر شخصی

9.نصب برنامه تحت ویندوزبرای استفاده از کامپیوتر برای موارد دیگر

10.سبکترین سخت افزار نسبت به سایر دستگاههای ایرانی و خارجی

11.امکان اضافه نمودن برنامه با اسانترین روش

12.امکان به روز کردن برنامه با اسان ترین روش

13.ارائه پیش فاکتورجهت دریافت وام خرید کالا از بانک

14.قیمت بسیارمناسب نسبت به سایر دستگاهها

15.فروش قسطی با شرایط بسیار اسان

 

2- دستگاه دیاگ PPS-LEXIA :

شرکت پارسیان صنعت نماینده رسمی شرکت OBD FOCUS چین می باشد ووارد کننده اصلی تمامی دستگاهای خارجی در ایران می باشد.

دستگاه PPS پارسیان دارای یکسال گارانتی می باشد و به طور مستقیم از طریق اینترنت آپدیت می شود ودارای آخرین ورژن نرم افزارهای شرکت پژو وسیتروئن می باشد و دارای نرم افزار آموزشی و آموزش رایگان می باشد.

دستگاه PPS که دستگاه اختصاصی شرکت پژو فرانسه وسیتروئن می باشد تمامی خودروهای پژو وسیتروئن موجود در دنیا را ساپورت می کندو کلیه وظایف از قبیل: پارمترها وعملگرها،تعریف سوئیچ وضد سرقت،دانلود وتعویض BSI،کیسه هوا وسیستم ترمز ABS،وکلیه چکاپ قسمتهای VAN و CAN را در بر دارد.

قیمت این دستگاه 600000 هزار تومان می باشد.

3-دستگاه دیاگ ELM327 :

دستگاه ELM که یک دستگاه کد ریدر می باشد و دارای کابل OBD سر خود می باشد تمامی کدهای خطا را خوانده و پاک می کند.این دستگاه کلیه پارامترهای خودروها را به طور دقیق می خواند.دارای 5 نرم افزار جداگانه می باشد واز طریق اینترنت قابل ارتقاء می باشد.

خودروهایی که ELM ساپورت می کند عبارتند از:

تویوتا-بنز-هیوندائی-نیسان-کیا-پژو-سیتروئن-مزدا-رنو-بی ام و-فیات-سوبارو-میتسیوبیشی وهوندا

قیمت ELM فقط 200000 تومان می باشد.

4-دستگاه دیاگ LAUNCH و AUTO BUS :

اینترفیس دیاگ launch(پرتابل تاچ اسکرین) که دیگر نیاز به لپ تاپ وکامپیوتر نمی باشد وخود دستگاه دارای مانیتور می باشد و دارای منوی کاملا فارسی می باشد وتمامی خودروهای پیشرفته دنیا چه داخلی وچه خارجی را ساپورت می کند.قیمت این دستگاه 400000 تومان تا 6500000 تومان می باشد که شامل لانچ کد ریدر-لانچ دیاگون با منوی فارسی-لانچ مستر x431 با منوی فارسی دارای یکسال گارانتی و یکسال آپدیت رایگان می باشند.

خودروهای تحت پوشش launch:

مرسدس بنز-آودی-بی ام و-پروتون-سوزوکی-گل-پژو-کیا-هیوندایی-تویوتا-نیسان-مزدا-شورلت-سیترئن-مگان-رنو-دوو-فورد-هوندا-میتسیوبیشی-فولکس-ولوو ویکسری محصولات ایران خودرو وسایپاو........

دستگاه دیاگ اتوباس که 56 کمپانی خودرو دنیا را ساپورت می کند دارای صفحه تاچ اسکرین بوده و نیازی به لب تاب ندارد.دارای یکسال گارانتی و یکسال آپدیت رایگان می باشد.

قیمت: 6000000 میلیون تومان

5-دستگاه تست ایسیو :

 

6-دستگاه فلش ایسیو :

این دستگاه به شما کمک خواهد کرد تا از طریق کانکتور عیب یابی و بدون باز کردن ایسیو از خودرو اقدام به تعمیر ای سی یو به صورت کاملا" کلاسیک و حرفه ای نمایید.

ویژگی فلش ایسیو ودانلود ایسیو پارسیان صنعت:

رفع ایراد سنسوراکسیژن ، رفع ایراد کات کردن در دور پایین ، رفع زمان پاشش بالا و دود کردن خودرو ، رفع ایراد دور پایین خودرو ، رفع ایراد صاف کارنکردن بر روی بنزین خودروهای دوگانه سوز(CNG,LPG) ، رفع لرزش موتور ، رفع خاموش کردن موتور در هنگام سلو وروشن کردن کولر ، برطرف کردن مکث پدال گاز ، برطرف کردن خود به خود راه افتادن فن ها ، برطرف کردن بالا رفتن سوخت ، برطرف کردن خطای دائمی map sensor ، برطرف کردن خطای دائمی ناک سنسور ، رفع ایراد زاویه دریچه گاز ، دانلود ای سی یو ( ECU ) بنزین و گاز و صدها عیب دیگر

برای رفع مشکل ecu های ضد سرقت هیچ تغییری در میزان کیلومتر ویا کد نمیدهد و فقط کدهای به هم ریخته را در برنامه ECU بازسازی میکند و مشکل شما را رفع می نماید.

با قابلیت تعمیر تمامی ای سی یو های Siemens - S2000- Bosch برای تمام خودروهای موجود در ایران (پیکان , پراید,Roa ، پژو۴۰۵ , پژو پارس ، سمند,پژو ۲۰۶و نیسان زامیاد

قیمت کلی: 200000 تومان

قیمت فلش ودانلودر  2012 و دیاگ موتوری ایران خودرو 400000 تومان

 

7-ایکو دیاگ مالتی پلکس 2015 وفلش ، دانلود وتبدیل  ایسیو :

 

شامل نرم افزارهای ذیل الذکر

SL96-S2000خودروپیکان:

S2000-SIEMENSوانت پیکان:

RD:SL96-S2000

ROA:SIEMENS

SL96-S2000-S2000LC:405پژو

BOSCH-S2000LC-S2000-SL96:PARSپژو

- سورن SIEMENS-BOSCHموتور ملی-BOSCH-سریرS2000LC-S2000-SL96سمند:

BOSCH ME7.4.4-KFWS2000-K6DS2000:206پژو

CNG :OMEGAS LANDIRENZOشامل دانلود وعیب یابی

CNG :LC02 LANDIRENZOشامل دانلود و عیب یابی

CNG:LC01 LANDIRENZOشامل دانلود و عیب یابی

CNG SIEMENS ای سی یو گاز

CNG OMVL ای سی یو گاز

CNG BIFUEL ای سی یو گاز

CNG SAX500 ای سی یو گاز

MANDO-TEVES-BOSCH :ABSای سی یو

PARS پژوBOSCH دانلود ای سی یو

تعریف کلید خودروهای سورن – پارس- سریر- سمند

همراه با کلیه سخت افزاروکابلهاوسوکتهای مورد نیاز دستگاه

دارای دونرم افزار حرفه ای فلش و دانلود ایسیو

برنامه ریزی و دانلود ایسیوهای SLC-PL4

قیمت: 800000 تومان

 

8-دستگاه تبدیل ایسیوconvert ecu:

شرکت پارسیان صنعت اولین سازنده و وارد کننده دستگاه کنورت ایسیو ارجینال در ایران می باشد.

دستگاه کنورت ایسیو ساخت کشور ایتالیا می باشد و قابلیت تبدیل کلیه ایسیوهای موجود در کشور را به یکدیگر دارد.مثلا با این دستگاه می توانید ایسیو پراید را به 206 تبدیل کرد یا ایسیو پیکان را به سمند.در کل ایسیو کنورتور می تواند کلیه ایسیوهای شما را در عرض چند دقیقه به یکدیگرتبدیل کند بدون هیچ عملیات سخت افزاری و باز کردن ایسیو از روی کار.شما با ایسیو کنورتور می توانید ایسیوهای کد دار ایموبلایزر دار را به ایسیو بی کد معمولی تبدیل کنید وبلعکس.

لیست کامل:

تبدیل 206 به پراید معمولی و بلعکس

تبدیل 206 به پراید ایموبلایزر و بلعکس

تبدیل 206 به سمند – پیکان-آردی- پژو پارس و 405 و بلعکس

تبدیل 206 به ایسیوهای PL4 - SLC-ILC-LC و بلعکس

تبدیل پراید معمولی به پراید ایموبلایزر و بلعکس

تبدیل پراید ایموبلایزردار ضدسرقت به پراید معمولی و بلعکس

تبدیل پراید به پژو 206-405- پارس – سمند – آردی و پیکان و بلعکس

تبدیل پراید به ایسیوهای SLC-ILC-LC-PL4 و بلعکس

ایسیو کنورتور قابلیت دانلود و فلش کلیه ایسیوهای موجود در کشور را داراست و کلیه عیوب که دستگاهای فلش ایرانی بر طرف می کنند را می توان با کیفیت بهتر با ایسیو کنورتور بر طرف نمود. قابلیت دانلود جهت رفع عیب ایرادات استارت سرد - سنسور کیلومتر وناک و ....

قیمت : 800000 تومان

شرکت پارسیان صنعت تبدیل و دانلود کلیه ایسیوها را بدون نیاز به خرید دستگاه به شما آموزش می دهد و بوسیله پروگرامر مخصوص شما می توانید کلیه ایسیوها را دانلود وتبدیل کنید.

800000 تومان

 

9- آموزش تعمیرات ایسیو ecu-بی اس آی bsi کیلومترو پخش ماشین :

شرکت پارسیان با کادر مجرب تعمیرات حرفه ای ایسیو و بی اس آی و کیلومتر ورادیو پخش خودرو را با پیشرفته ترین ابزار کار ونرم افزارهای روز دنیا و تمامی جزوات آموزشی و نقشه های رنگی در کوتاهترین زمان به شما آموزش می دهد.

هزینه کلیه آموزش به همراه نقشه ها وکلیه نرم افزارها وبرنامه های آموزشی 400000 تومان می باشد.

شرکت پارسیان صنعت اولین آموزش دهنده تعمیرات ایسیو از میکرو می باشد.با دیدن اموزش حرفه ای در مدت یک ساعت شما می توانید با پروگرامر مخصوص پارسیان صنعت اطلاعات را از ای سی میکرو ایسیو بخوانید یا بروی میکرو برنامه بریزید.شما با پروگرامر پارسیان می توانید کلیه میکروها را دانلود کنید و تمای ایسیوها را به یکدیگر تبدیل نمایید.این شرکت در قبال خرید پروگرامر میکرو پارسیان صنعت تمامی دامپ های میکرو ایسیوها را به شما هدیه می دهد.

شرکت پارسیان اولین شرکتی بوده که تغییر مقدار کیلومتر از داخل ایسیو را به شما آموزش می دهد.(البته ما این علم را برای کم کردن کیلومتر و کار غیر قانونی آموزش نمی دهیم.بلکه اموزش این علم را برای تعمیرات و ست کردن مقدار کیلومتر واقعی خودرو با ایسیو آموزش می دهیم).

کل هزینه آموزش و پروگرامرجی تگ : 500000  تومان

توجه:

شرکت پارسیان صنعت جزء اولین شرکتهایی می باشد که در کشور به ثبت رسیده ودارای شناسه ملی و کد بازرگانی وپروانه تجاری می باشد واین سندیتی برای تضمین ما می باشد.شرکت پارسیان تمامی دستگاهای داخلی وخارجی خود را به ثبت رسانده و هیچ مشکل قانونی برای فروش ندارد و کلیه محصولات خود را گارانتی مادام العمر نموده.به خریداران عزیز پیشنهاد می کنیم که قبل از خرید هر دستگاه ابتدا از سابقه،گارانتی و ثبت آن شرکت مطلع شوند.به اطلاع دوستان هم برسانیم که یک دستگاه دیاگ کپی بنام پارسیان صنعت در بازار وجود دارد که کپی از شرکت ما و شرکت های دیگر می باشد، در هنگام خرید دقت کنید و دستگاه را مستقیم از شرکت پارسیان صنعت دریافت کنید.

با خرید دستگاه دیاگ پارسیان صنعت هدایای زیر را دریافت کنید.

2- اهدای یک عدد سی دی آموزشی جهت تعمیرات کلیه خودروهای موجود در کشور و شامل سی دی تعمیرات ایسیوهمراه با تصاویر و جزوات مربوط

برای اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی www.parsiandiag.com مراجعه نمایید.

تلفن های تماس:

09133252783

03145407706

فاکس:

03145407706

آدرس:اصفهان-دستگرد برخوار بلوار توحید- مابین داروخانه زیتون و بانک ملی شرکت فنی مهندسی پارسیان صنعت

مهندس محمد براتی

فرم عضویت

درباره ما

 

شرکت پارسیان صنعت با مدیریت مهندس محمد جواد براتی (کارشناس ارشد الکترونیک و برنامه نویسی) عضو تیم نخبگان و مخترعین کشور با هفده سال تجربه در تولید و طراحی دستگاهای الکترونیکی و کامپیوتری موفق به ساخت پیشرفته ترین دستگاه عیب یابی و برنامه ریزی خودرو  در کشور می باشد.

 

کانال تلگرام شرکت پارسیان صنعت 

telegram.me/parsiandiag

مهمان آنلاین

ما 17 مهمان آنلاین داریم